Symina ile gezilerimizde en güvendiğimiz dostumuz demirde Ultra Çapa idi. En yüksek havalarda herkes demir taradığında bile biz yerimizde mıhlanmıştık. Bunun en iyi örneğini de oğlumla birlikte Korinth Kanalı geçişi ömncesinde kanalın hemen önünde ki koyda demirde kaldığımız gece yaşadık. hava 9 bofora oturdu gece.. Ben tabi ayakta uyku yok.. Bir baktım yan tarafta Petronella demir tarıyor.. ben arayayım derken John uyandı ve hemen demir toplanyıp tekrar attı. Biliyoruz ki bir kaç saate hava inecek. Biz de tık yok.. mis gibiyiz.. İşte dedim Ultra çapa farkı..

Eos’a aldığımız ilk ekipman yine Ultra Çapa oldu. Sağolsunlar tıpkı önceki seferde olduğu gibi desteklerini eksik etmediler. Benim de sevincim bu fotoğrafta ki gibi oldu elbette..

 

 

 

Türkiye’de tasarlanmış ve imal edilmekte olan ULTRA Çapa demirleme teknolojisinde ulaşılan en son noktadır. 316 kalite paslanmaz çelikten el yapımı olan her ULTRA Çapa kusursuz olarak imal edilmektedir.

Yine geçen yaz Bademli’de alargada kaldığımızda Ultra Çapa farkını gördük. Biz rahatça uykumuzda iken Ultra Çapa nöbetteydi..

Sevgili Nejat Ağabey ve Yılmaz Ağabey yıllarca emek vererek ortaya çıkardığınız bu güzel ekipman için teşekkür ederim.